SlideResim5

Read more

SlideResim3

Read more

SlideResim4

Read more

SlideResim1

Read more

SlideResim2

Read more

Mobilya Boya ve Vernik

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sanayi Boyaları

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Parke ve Yat Vernik Sistemleri

kubilay kubilay kubilay kubilay

Genellikle alkid veya üretan alkid reçine esaslı, tek komponentli, hava kurumalı sistemlerdir. Parke vernikleri konut, işyeri ve benzeri binalarda parke ve rabıta üzerine, parke dolgu verniğinden sonra uygulanır. Aşınma ve çizilme dirençleri yüksektir. Fırça ile uygulanır. Yat vernikleri, deniz taşıtlarının ahşap yüzeylerine ve binaların dış cephe ahşap yüzeylerine uygulanırlar.

Aşınmaya, çizilmeye ve atmosferik şartlara dayanıklı ürünlerdir. Ahşap koruyuculardan sonra (113-Seri) veya doğrudan ahşap yüzeylere fırça ile uygulanır.

PARKE DOLGU VERNİĞİ (614-0001)

Nitroselüloz esaslı, hava kurumalı bir dolgu verniğidir. Parke yüzeylerin gözeneklerini ve birleşme noktalarını doldurarak, üzerine uygulanacak cam cilanın düzgün ve daha parlak görünüm vermesini sağlar. Parke yüzeylerin doğal rengini korumasını sağlar ve renk değişimini (kızarmasını) önler.

PARKE CAM CİLA (115-0005)

Üretan alkid esaslı, hava kurumalı, tek bileşenli parke verniğidir. Üretan alkid esaslı olması nedeniyle çizilme ve aşınmaya dayanıklı, sert , elastik ve parlak yüzey veren parke verniğidir.

YAT VERNİK (125-0004)

Üretan alkid esaslı, hava kurumalı bir yat verniğidir. Deniz taşıtlarının ahşap kısımları ile binaların panjur, lambri, pergole, kapı ve pencere doğramaları gibi tüm ahşap kısımlarında kullanılır.